Filtreeri postitusi

Alistumisest ehk vaatame, mis siin päriselt toimub

Elu annab iga päev võimalusi alistumiseks.

Need on need kohad, kus tahaks teist inimest ja tema käitumist kontrollida…
Ja see ärritab, kui see ei õnnestu.

Need on need kohad, kus mõni olukord või sündmus tundub nii vale või ebaõiglane…
Ja see tekitab lootusetust, viha, frustratsiooni.

Need on need kohad, kus tahaks kedagi aidata, päästa või säästa, aga miski, mida sa teed või ütled, ei aita…
Ja see tekitab abitust või tüdimust.
Loe lisaks

Süütunne

Süütunde eesmärk on sind madalas vibratsioonis kinni hoida ja jõuetuks teha.
Süü eeldab ALATI karistust, aga kui sa tunned, et oled karistust väärt, ei lase sa endal kunagi kõrgemale tõusta, vaid jätkad ühel või teisel moel käitumist viisil, mida ise hukka mõistad.
Loe lisaks

Ülitundlikkusest

Kui oled väga empaatiline või ülitundlik, paned teiste vajadusi enda omadest ettepoole või oled hädas inimestega, kes sinult energiat "röövivad", siis siin on üks imeline video-intervjuu Wendy De Rosaga (inglise keeles).
Loe lisaks

"Keelatud" tunded ja depressioon

Olen mõnda aega tundnud kutset kirjutada depressioonist. Täna alanud “pimeduse perioodil”, mil päevas on järsult tund aega vähem valget aega, puudutab see teema eriti. See on sissepoole vaatamise periood, aga kui sealt seest vaatab vastu vaid tühjus, kahetsus, valu, kurbus ja ahastus, siis kandub see ka kõigele välisele. Siis näen ümbritsevas maailmas valu ja kannatusi ja kogen enda elu tühja, väikese ja tähendusetuna. Sõna otseses mõttes pole ei motivatsiooni ega energiat voodist tõusta.
Loe lisaks

Usaldades teadmatust

Ma armastan teadmatust ja nagu armunutega ikka, tahaks seda kuulutada kogu maailmale. See ootamatu armastuslugu, mille rüppe elu mind halastamatult ent heasoovlikult tõukas, on õpetanud mind mõistma usalduse sügavamat olemust. Et loole selgem kontekst anda, tuleb korraks astuda samm minevikku ja tõdeda, et laev, millel varem usalduse tähe all seilasin, osutus ühel hetkel väikeseks kaluripaadiks, millega tormisel merel kaua vastu ei pea. 
Loe lisaks