Kommenteeri

Kui sa ei kardaks enam ühtegi oma emotsiooni

See, mis seisab sinu ja su vabaduse vahel, on hirm tunda oma emotsioonid lõpuni.

Milline su elu oleks, kui sa ei kardaks enam ühtegi oma emotsiooni... ühtegi emotsionaalset ebamugavust? Hirmu, ärevust, raevu, üksindust, häbi, ärritust...

Emotsioonide lõpuni tundmiseks on üks imeline abivahend — see on sinu keha.
Proovi, mis juhtub, kui lased emotsiooni hetkel oma mõtetest lahti ja tood kogu tähelepanu sellele, mis su KEHAS toimub. See tundeenergia võib olla väga tugev. See võib tunduda väga intensiivne, isegi väljakannatamatu. Sa võid hakata nutma või värisema või tunda rinnus põletavat tunnet või hoopis kokkutõmbumist. Sa võid tunda järjest mitut erinevat emotsiooni. Instinktiivselt tahad sa teha midagi, et enda enesetunnet kohe paremaks muuta. Aga ära tee seda. See kõik on turvaline. See on turvaline, kui kogu tähelepanu on KEHAL, mitte sinu mõtetel.

Alusta sinu jaoks lihtsamatest "ebamugavatest" emotsioonidest. Praktiseeri seda kohe, kui märkad ebamugavust. Praktiseeri palju. Saa sellega tuttavaks, et emotsioone tunda on turvaline.

KOGU TÄHELEPANU KEHALE ja lubad kõigel olla. Ei püüa enda enesetunnet tõsta ega millestki vabaneda. Jääd kohale. Sina ei ole need tunded, sina tunned neid tundeid.

Kui suudad need mõned minutit kõik need ebamugavad energiad oma kehas vastu võtta, saavad need vabaneda ja siis oled sina ka vaba. Sest sa ei samastu enam nende emotsioonidega ega nende mõtetega, mis neid emotsioone põhjustavad.

Tea juba ette, et see EI SAA MUGAV OLEMA. Aga veel ebamugavam on nende eest pidevalt ära joosta.

Kõigest paar minutit — seda sa ju suudad?

Praktiseeri! Ja siis praktiseeri veel! Praktika käigus muutub see järjest lihtsamaks... ja sina saad järjest vabamaks kõigis oma valikutes ja tegudes.

Sa ei ole see, kes sa arvad, et sa oled.

Lisa kommentaar

Email again: