Marit, sa oled imeline! Sa oskad mega hästi ruumi hoida ning tekitad hoitud, turvalise ning kindla tunde! Sinuga on mõnusalt soe rääkida ja jääb julgus ka ennast avada! 🥰☀️ Intuitsioon on sul samuti väga hea ja oskad leida õigeid sõnu, lauseid ja teemasid nagu õhust! Sinus ja su olekus juba ainuüksi on tervendav ja rahustav energia 🙏🥰
— Hiie (Compassion Key)

Tuli tunne sind eriliselt tänada kogu abi ja toetuse eest, mida läbi sinuga rännakute kogeda olen saanud.
Töö, mida teed, on imeline ja sinu abi on olnud lausa hindamatu väärtusega.
Südamest suur aitäh imelise ruumi hoidmise ja koosloomiste eest!
— S. (rännak)

See ruum mis sa eile lõid oli väga turvaline ja hoitud. Rännaku kogemus oli minu jaoks ilus, selles oli kõike. Ma sain meetodeid kuidas endaga paremini kontaktis olla ja oma tundeid tervitada , neid ka kogeda. Vastused ja lahendused ja rahu, said paljud teemad minus. Soovin edaspidigi tervendada ennast sinu rännakumeetoditega, minu süda ja hing tänavad! Õnnistused ja aitäh, et teed oma rännakuid!
— Maarja-Liis  (rännak + Compassion Key kombinatsioon)

Suur aitäh eilse rännaku eest. Nii paljud asjad loksusid paika. Selgus, taipamine ja samas nagu alistumine asjale nii nagu oli ja ikkagi õnnelik olemine... Ma tunnen suurt rahu


— Airiin (rännak + Compassion Key kombinatsioon)

Tundsin esimest korda väga tugevalt ka füüsiliselt, et midagi muutus, liigendus lahti. /.../ Vabanesin, tuntavalt kohe, tohutust hulgast süütundest. /.../ Enim väljendus see nii, et mind ei tabanud enam paanikahood.
— A. (rännak)

Rännak aitas mul uuesti üles leida elu mõtte ja aru saada, mis on oluline.
— Marja (rännak)

Tahtsin teada anda, et mul läheb hästi. Pärast meie rännakut tekkis mul tõesti soov tööle minna. Leidsin sobiva tööpakkumise, kandideerisin, sain töö ja nüüd olen kolm nädalat seda tööd teinud ja see on kõik väga mõnus. Täitsa tunnen ära seose nende mõtete ja emotsioonidega, millega rännakul tegelesime ja mida muutsime.
— K. (rännak)

Pärast esimest kaugprotsessi teadsin, et ka Skype'i kaudu saab edukalt rännakut teha. Ja nii tegingi Maritiga veel mitu protsessi ja ma saingi lõpuks terveks!!!
Marit on usaldusväärne ja ta oskab väga hästi kogu protsessi läbi viia. Olen sulle igavesti tänulik rännakuprotsesside eest ja et olid mulle toeks mu elu kõige keerulisemal ja raskemal perioodil! Aitäh Sulle!!!
— Julia (rännak)