Kommenteeri

Abi küsimine ja vaba tahte seadus

Taipasin hiljuti, et ma ei ole mitte midagi siin elu saavutanud üksi.
Ja kui vahel tundub, et olen... siis olen lihtsalt unustanud, et ma olen palunud abi.
Inimestelt enda ümber ja teejuhtidelt-toetajatelt kõrgemas dimensioonis.

Mulle tundub, et Universumis kehtiv vaba tahte seadus (mis muu hulgas tähendab, et abi saamiseks on vaja abi küsida), ongi osalt selleks, et me mõistaks, et me pole üksi.
Sest kui sa küsid abi ja järsku saavad lahenduse teemad, millega sa seni toime pole tulnud... siis jääb vähem ruumi kahtlemiseks ja veendumus hakkab kasvama.

Alati küsi abi!
Sa ei ole selles elus kunagi üksi.
Lihtsalt ära usu seda mõtet, et oled.

Küsi abi siiralt ning küsi iseenda ja kõigi teiste kõige kõrgemaks hüvanguks.
Küsi väikestes igapäevastes asjades, küsi suurtes asjades ja küsi võimatutes asjades.

Abi küsides sõnasta kindlasti, kelle poole sa pöördud, ja ütle oma palve kindlas kõneviisis ja konkreetselt. Nii nagu sa annaksid juhise.
Mitte "Kas sa saad mind aidata?" (see ei ole abipalve, vaid soov teada saada, kas sa saad mind aidata), vaid näiteks: "Aita mind selles teemas nüüd kohe" (võimalusel kirjelda, millist lahendust sa soovid).
Mina usun veel, et häälega välja öeldud palved on võimsamad, kui ainult mõttes öeldud.

KUI SA E TEA, KELLELT ABI KÜSIDA...
Küsi heatahtlikelt ja toetavatelt olenditelt, loodusvaimudelt, teejuhtidelt, oma Kõrgemalt Minalt. Küsi suuremalt jõult, mis iganes nime sina talle oma mõtetes annad.

Küsi abi oma esivanematelt ja teistelt lahkunud hingedelt. Sest kusagil sinu suguvõsaliinis on keegi, kes oli väga hea just selles, mis abi sina praegu vajad.
Küsi ka neilt, kes ise siin kehas olles ei saanud mõnes valdkonnas hakkama, sest oma kõrgemas teadlikkuses saavad nad nüüd sind just selles teemas aidata. Ma usun, et sellega aitame me neid vastu ka.

Nad kõik on siin, nad tahavad aidata. Ja nad vajavad selleks sinu luba.

Küsi abi. Ja seejärel märka abi saabumist! Märka vihjeid, mida sulle tee peale jäetakse... ja oma südame tunnet nende vihjete osas.

Vahel tuleb lahendus justkui iseenesest, vahel on vaja sinupoolset tegutsemist ja tunde järgimist. Kergus, avarus ning "jah" tunne on sulle kinnituseks, et oled oled õigel teel. Nii tead, kuhu suunas sind armastusega juhatatakse.

Kogu abi on küsimises.

Lisa kommentaar

Email again: