VALU, MIS SAAB KAASTUNNET, LAHUSTUB

Compassion Key on energia muutmise protsess enesekaastunde meetodil.

See lihtne, samas sügav protsess kasutab spetsiifilist enesekaastunde vormi, et puhastada mittetoetavaid energiaid, kogemusi, uskumusi.

Energeetiliselt toimib Compassion Key karmakeha ehk põhjuste keha tasandil (causal body, pildil lilla sõõr). See energiavälja viimane kiht sisaldab endas mälu praegusest ja ka eelnevatest eludest ning ühtlasi ka madalamates energiavälja kihtides ilmnevate asjade põhjuseid.

Lihtsamalt — sinu eelnevad kogemused põhjustavad seda, mida praeguses hetkes koged (nt millised on sinu hirmud ja õnnestumised, suhted, rahaline seis, töö jne). Puhastades negatiivsete minevikukogemuste energiaid, avad ukse positiivsetele muutustele praeguses hetkes.

Allikas: Deborah Jane Sutton

Protsessi käigus võib meenuda mälestus kas lapsepõlvest või eelnevatest eludest. Kui mineviku-mina haavunud osad kogevad mõistmist ja armastavat kaastunnet, saavad valu või süütunne tervendatud ning karmamustrid (sündmuste ja kogemuste põhjused) lahustuvad. See omakorda mõjutab seda, milliseid olukordi enda ellu energeetiliselt ja alateadlikult lubad/ei luba.

Mäletus kerkib esile spontaanselt seansi ajal (ei pea ette teadma, mis mälestusega tahad tegeleda, ega muretsema, kas üldse meenub midadgi).

Enne seanssi sõnasta enda jaoks, mis on praeguses hetkes see väljakutse, mida soovid muuta (nt suhetes, tervises, töös jne).

*

Kestus: ~1.5 h
Seansid toimuvad veebi teel (Zoomis).

Tutvumishind broneerides enne 01.08.2024:
  • üks seanss: 80 EUR
  • neli seanssi: 260 EUR (65 EUR/kord)
Kui sinu võimalused lubavad, soovitan osta neljase paketi — see annab võimaluse minna turvaliselt sügavamale ja luua põhjalikumaid toetavaid muutusi.