Kommenteeri

Rännaku intensiivseminar Brandon Baysiga, 1.-3. mai 2020 Tallinnas [Seminar edasilükatud]

NB! Seminari toimumine on edasi lükatud!

1.-3. mail 2020 toimub Tallinnas rännaku intensiivseminar rännaku-meetodi looja Brandon Baysiga.
Ükskõik, kas oled rännakus juba käinud või seda ainult kaalunud, intensiivseminar on väga hea võimalus sügava muutuse loomiseks, et saaksid elada suuremas vabaduses, kerguses ja rõõmus. Kui sinus tekkis seda uudist lugedes põnevus, lootus, kergus või uudishimu, siis järelikult on see just sinu jaoks!

Viimati toimus seminar aprillis 2018 ja selle järel kirjutasin tookord nii:
"Siiralt tänulik imelise kolme ja poole päeva eest rännaku intensiivseminaril!
Rännaku perre lisandus üle saja uue inimese ja ilus oli olla tunnistajaks sellele muutusele, mis nende olemises selle nädalavahetuse jooksul toimus. Nii hoitud ruumis on turvaline lubada endal kogeda kõike seda, mida oleme harjunud kartma, peitma, eitama või ignoreerima. Selles lubamises saab vabaneda see, mis meid minevikus ja raskuses kinni hoiab, et saaks toimuda emotsionaalne ja füüsiline tervenemine olevikus.
Suurim kingitus on oskus seda lubamist oma igapäevaellu kaasa võtta. Sest elu ei saa kunagi olema ainult lilled ja liblikad, aga nende oskustega on lihtne ka "sopast" ja valusatest "mädapaisetest" läbi minna.
Ennast ruumi kõige suuremaks skeptikuks nimetanud osaleja tunnistas juba esimese päeva lõpuks, et peab oma eelarvamused tagasi võtma! Oma kogemus on kuningas!
Ja mina olen veel tänulik selle eest, mis minus endas toimus, nii teiste toetajana kui ka enda rännakutes ja nende vahepealsel ajal.
Aitäh kogu teamile ja kõigile osalejatele! Te olete imelised!"

Piletid tulevad müüki 1. detsembril ja vara registreerudes kehtib soodushind.

Lisainfo siin.

Lisa kommentaar

Email again: