Kommenteeri

6-nädalane online-kursus Brandon Baysiga

27. mail 2018 algab uus 6-nädalane online-kursus rännaku looja Brandon Baysiga: "The Journey Method Online"
Kursuse käigus saad iga nädal ühe individuaalse rännaku protsessi ja sügavamad teadmised sellest, kuidas rännak töötab.

Tutvu kursuse sisuga:
1. moodul: füüsiline tervenemine
Rännak lähtub holistilisest maailmavaatest, mille järgi keha ja meel on omavahel seotud. Rännakuprotsessi abil on tuhanded inimesed tervenenud füüsilistest haigustest, sh nendest, mida on nimetatud "ravimatuteks".
Kursuse 1. nädala jooksul õpid selgeks füüsilise rännaku ja vahetad teise kursusel osalejaga füüsilise rännaku protsessi. Saad praktilised teadmised ja oskused, et toetada oma füüsilise keha ja meele tervenemist sügaval tasandil.

2. moodul: emotsionaalne heaolu
Kas tunned, et elul võiks olla midagi enamat pakkuda? Kas hoiad tõelist iseennast ja oma tegelikku eneseväljendust tagasi? Rännaku online-kursus aitab sul oma tegeliku potentsiaaliga uuesti ühenduse luua.
Teise mooduli ajal vahetad koos oma kursuse partneriga emotsionaalset rännakut ning vabastad ebaterved emotsionaalsed probleemid, mis on sind liiga kaua rõõmust ja vabadusest eemal hoidnud.

3. moodul: elamine ilma hirmuta
Hirm on illusioon, mille oled ise loonud. Muutes ja tervendades oma alateadlikke "programme", loksub ka väline maailm paika.
Kui soovid oma tõsta oma elukvaliteeti, lahendada tööalaseid seisakuid, olla loomingulisem, tunda end terviklikuna, parandada oma suhete või pereelu kvaliteeti, siis kõigepealt tuleb end piiravatest hirmudest vabastada.
Kui pääsed ligi oma hirmu algpõhjustele ja need ära puhastad, suudad täielikult avaneda rõõmule, loomingulisusele ja vabadusele.  

4. moodul: vabanemine piiravatest uskumustest
Puhasta ära oma uskumuste pagas, mis ütleb sulle, mida sa suudad ja mida mitte, ning mis on võimalik ja mis mitte. Siis ei saa sinu piiravad uskumused sind enam vales kohas kinni hoida.
Selles moodulis saad teha tõelise kevadpuhastuse ja visata minema kõik mustrid ja piiravad uskumused, mis on sind erinevatel tasanditel elus tagasi hoidnud. Õpid paljastama oma alateadlikke negatiivseid uskumusi, mis sind on sind seni elus pidevalt takistanud, ning vabaned nendest lõplikult.

5. moodul: endale andestamine ja enda armastamine
Selles moodulis õpid, kuidas andestusega saab tervendada mis tahes eluvaldkonda, ning et suutmatus andeks anda on enamike probleemide algpõhjus.
Koged protsessi, mis peseb sind puhtaks, laseb andestusel tulla ja annab sulle sügava terviklikkuse ja rahu tunde tunde.

6. moodul: edasijõudnute oskused
Selles moodulis saad osa rännaku täiendavatest lisatehnikatest, mida Brandon on aastate jooksul tuhandete rännakuprotsesside käigus välja töötanud ja täiuseni lihvinud.
Nende abil suudad seljatada elu väljakutseid ja tervendada mis tahes esilekerkivaid probleeme, sõltumata sellest, kui sügavad või keerulised need ka poleks.

Lisaks kõigele eelnevale, saad:
  • 90-päevase tasuta liikmelisuse Life Transformation Community gruppi
  • Brandoni loodud 6 CD-d allalaaditavas vormis (suhete teemal, sisemise kriitiku teemal jm)
  • Pääse väiksesse suletud online-gruppi, kus toimuvad kohtumised akrediteeritud rännakupraktikuga, kes pakub kursuse ajal vajalikku lisatoetust.
  • Rännaku tehnikate ja oskuste kogumik: "Journey Resources Toolkit"
  • Juhend, kuidas luua sobiv ruum tervenemise toetamiseks: "Creating Space for Personal Healing"
  • "Transformation Tracker" – enda arengu eesmärkide seadmiseks ja edusammude ülesmärkimiseks

6-nädalase kursuse hind koos kõikide boonustega: 297 eurot.

NB! Kursus on inglise keeles!

Tutvu kursuse, lisaboonuste ja varasemate osalejate tagasisidega siin lehel.

Lisa kommentaar

Email again: